Про нас

offer-6

Cartli - це міжнародно визнаний аутсорсинговий контакт-центр, який вирішить всі ваші питання по комунікації з клієнтами та допоможе збільшити прибутковість бізнесу

Чому ми?

 • i-dollar

  Значне
  скорочення
  витрат

  Вам не потрібно вкладати кошти у створення робочих місць, пошук і навчання персоналу, придбання техніки та витратних матеріалів. Ви можете орендувати вже підготовлений і кваліфікований штат операторів лише на необхідний період для реалізації свого проекту.

 • i-clock

  Економія
  часу

  Контакт-центр Cartli  працює цілодобово, 7 днів на тиждень, щоб забезпечити вашому бізнесу високоякісні результати. Всі оператори, що працюють у контакт-центрі, мають великий досвід роботи з різноманітними проектами. Тож ми швидко зможемо підхопити будь-який процес вашого бізнесу без зайвих витрат часу на навчання та налаштування роботи.

 • i-book

  Зручна
  оцінка
  результатів

  Контакт-центр Cartli систематично надає повноцінні звіти по роботі. Тож у вас буде можливість робити швидку оцінку результатів маркетингової компанії та, в разі необхідності, своєчасно коригувати стратегію розвитку свого бізнесу.

Принципи компанії

За 17 років на ринку, компанія Cartli не тільки напрацювала неймовірну кількість досвіду в роботі з бізнесом у різних сферах, а й викристалізувала свої незмінні принципи роботи:

 • У контакт-центрі Cartli працюють тільки найкращі фахівці. Адже саме вони стають голосом вашого бізнесу і рушієм продажів та ефективних консультацій.
 • Наше кредо – високий рівень задоволеності ваших клієнтів, який у деяких проектах досягає 90%. Рівень вирішення питань з першого звернення досягає 80%.
 • Постійний розвиток охоплених ринків. Контакт-центрі Cartli може обслуговувати ваших клієнтів різними мовами: українська, німецька та англійська.
 • Тільки сучасні маркетингові технології і постійне навчання фахівців. Адже тільки це може гарантувати якість обслуговування, утримання та залучення клієнтів, а також покращення іміджу компаній клієнтів, оптимізацію та мінімізацію їх витрат.
 • Стійкість і вірність. Контакт-центр Cartli українська компанія, яка не тільки не зупинила свою роботу з початку повномасштабного вторгнення, а й віддала свої потужності і спеціалістів для гуманітарних проектів.

Подяки та відзнаки

pic1
pic2
pic3
pic4
pic5
pic6
pic7
pic8
pic9
pic10

Хочете обговорити проєкт? Залиште заявку, ми вам зателефонуємо!

  Доведіть, що ви людина, вибравши зірка.