Зв'язатися з відділом продажів:

0 (800) 212-207 [email protected]
RU UA

Послуга “Віртуальний офіс”

Послуга «Віртуальний офіс» є однією з найпоширеніших серед клієнтів контакт-центру Cartli. Протягом багатьох років західні компанії успішно використовують віртуальний офіс, як надійного помічника в своєму бізнесі. Дана послуга має безліч переваг, що робить її настільки популярною і зручною в віддаленому управлінні компанією.

Що таке Віртуальний офіс

Всі Ваші дзвінки будуть надходити в наш контакт-центр до фахівців Cartli, які грамотно і ввічливо дадуть відповідь на будь-яке питання, пов'язане з Вашими товарами або послугами. Фахівці колл-центру Cartli - це грамотні, кваліфіковані оператори, які проходять спеціальне навчання стосовно послуг Вашого бізнесу і обов'язкову атестацію.

Організація віртуального офісу — це комплекс послуг, що надаються контакт-центром Cartli, які допомагають створити і організувати повнофункціональний офіс, фізично не прив'язаний до Вашої фірми. Такий офіс буде виконувати всі функції секретаря, який буде професійно і грамотно виконувати свої обов'язки, пов'язані з Вашим бізнесом. При чому, всі витрати на організацію робочого місця і нарахування заробітної плати буде здійснювати контакт центр-Cartli.

Віртуальний офіс необхідний в разі:

Переваги віртуального офісу:

Контакт-центр Cartli відкриє для Вас віртуальний офіс, надасть віртуальний телефонний номер того міста, який необхідний саме Вам, а також все інше будуть виконувати працівники нашої компанії.

В обов'язки фахівців Cartli буде входити:

Для більш ефективної роботи Вашого бізнесу, пропонуємо Вам поєднати з даною послугою:

Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете підключити собі віртуальний телефон, зателефонуйте фахівцям Cartli, які проконсультують Вас і підберуть найоптимальніший пакет послуг «Віртуальний офіс».