Зв'язатися з відділом продажів:

0 (800) 212-207 [email protected]
RU UA

Аутсорсинг прийому дзвінків

Аутсорсинг прийому дзвінків — це послуга, яка передбачає переадресацію вхідних дзвінків, які надходять до Вас, на операторів колл-центру Cartli. Використовуючи даний сервіс, Ви позбавите свою мережу від перезавантажень і забезпечите 100% звернень клієнтів.

Контакт-центр Cartli провів аналіз ринку служб таксі та на основі цього аналізу розробив найбільш вигідну пропозицію, яка дає можливість значно знизити кількість неприйнятих замовлень до мінімуму. Завдяки обслуговуванню клієнтів на аутсорсингу, Ваш дохід перевищить витрати більш ніж на 200%. Трафік вхідних викликів тепер буде надходити на операторів Cartli, які не проґавлять жодного дзвінка і очікування клієнтом на лінії буде мінімальним (не пізніше 3 гудка). Аутсорсинговий колл-центр Cartli гарантує, що Ви не будете прив'язані територіально та будете оплачувати тільки отримане замовлення.

Аутсорсинг прийому дзвінків здійснюється наступним чином: черговий дзвінок, який надійшов на Ваш номер і, протягом певного часу залишився неприйнятим Вашими операторами, автоматично переадресовується на операторів Cartli (можливі різні варіанти зв'язку: міський і мобільний зв'язок, sip). Після чого, оператори контакт-центру Cartli приймають замовлення клієнта.

Використовуючи дану послугу, в результаті Ви отримуєте:

У грудні 2011 року були запущені перші спільні проекти зі службами таксі. Виходячи з практики, можна зробити наступний висновок - підвищення якості обробки клієнтів до 99,3%, лояльність клієнтів зросла на 47%, прибуток склав близько 215%.

А також Ви зможете з легкістю впоратися з різким збільшенням замовлень не тільки під час свят, а й ефективно працювати і не пропускати жодного дзвінка в години пік (ранковий, вечірній і нічний час, в тому числі п'ятниця і субота). Аутсорсинговий контакт-центр Cartli допоможе Вам впоратися з навантаженнями і виведе Вашу компанію в число лідерів, яким довіряють споживачі!

Щоб уточнити деталі послуги «аутсорсингу прийому дзвінків», отримати консультацію або замовити послугу, звертайтеся в контакт-центр Cartli, і наші фахівці підберуть для Вас найбільш вигідне рішення!