Зв'язатися з відділом продажів:

0 (800) 212-207 [email protected]
RU UA

Аутсорсинг персоналу

Услуга «Аутсорсинг персоналу» - одна з найпоширеніших послуг серед підприємств усього світу. У нинішньому світі на аутсорсинг віддають все - від ведення бухгалтерського обліку до повного ведення бізнес-процесів.

Аутсорсинг в бізнесі

Аутсорсингом персоналу називається створення робочих місць поза штатом фірми, як у вже існуючому відділі, так і в новому. Основною перевагою даної послуги є швидкість і оперативність в регулюванні фактичної кількості операторів, не змінюючи кількості штатних працівників.

Лізинг і аутсорсинг персоналу необхідні Вам в разі, якщо з'явилася потреба в скороченні штату співробітників, але кількість виконуваної роботи при цьому не зменшується. Або навпаки, кількість виконуваних завдань збільшилася, але бюджет не дозволяє додати співробітників в штат. Саме в цьому випадку фахівці Cartli готові надати Вам свої послуги з підбору професійних і кваліфікованих операторів, які будуть представляти Вашу компанію.

Коли необхідний аутсорсинг:

Користуючись послугою у Вас з'явиться можливість:

Крім економії, яка становить близько 60%, послуга аутсорсинг персоналу передбачає надання тільки досвідчених і кваліфікованих операторів, а також подальше ведення всіх кадрових і фінансових питань. Аутсорсинг в бізнесі - це розумна економія коштів і часу..

З даною послугою ми рекомендуємо використовувати:

Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете дізнатися більше про аутсорсинг і аутстафінг персоналу, звертайтеся до фахівців Cartli. Також Ви можете уточнити інформацію про послугу, яка Вас цікавить з вхідних і вихідних сервісів call центру Cartli.