Зв'язатися з відділом продажів:

0 (800) 212-207 [email protected]
RU UA

Презентація по телефону

Методи залучення клієнтів на сьогоднішній день існують різні. Але, не всі з цих методів є дієвими і результативними. Як залучати клієнтів найбільш ефективно.

Послуга «Презентація по телефону» є одним з потужних інструментів в просуванні товарів і послуг, а також залученні клієнтів. Фахівці нашого колл-центру Cartli використовують дану послугу для презентацій товарів, послуг, знижок, акцій і нових сервісів Вашої компанії по телефону. Презентація по телефону необхідна для інформування широкого сегмента споживачів про вихід на ринок нових товарів або послуг, а також для того, щоб підвищити рівень впізнаваності та обізнаності про Ваш продукт.

Що дає послуга «Презентація по телефону»

Здійснюючи дзвінки, оператори колл-центру Cartli використовують клієнтську базу, надану Вами, або ж складають її спеціально для Вас.

Після завершення роботи, фахівці Cartli формують звіт і надають всі записи розмов з клієнтами. Всі пропозиції та коментарі клієнтів обов'язково будуть враховані.

Звіт надається в зручному для Вас форматі. Також, крім основних граф для презентації, Ви можете домовитися про додаткові (для точності проведення презентації).

Послуга «Презентація по телефону» необхідна в разі:

Для більш ефективної роботи послуги скористайтеся створенням і актуалізацією баз даних.

ля того, щоб дізнатися докладніше про залучення клієнтів або замовити послугу «Презентація по телефону» звертайтеся до наших фахівців.