Зв'язатися з відділом продажів:

0 (800) 212-207 [email protected]
RU UA

Cоздание и актуализация баз данных

«Створення та актуалізація баз даних» - це послуга, яку пропонує контакт-центр Cartli, щоб допомогти Вам використовувати тільки достовірну та актуальну інформацію щодо клієнтів вашого бізнесу.

Що таке актуалізація баз даних?

Актуалізація баз даних — один з важливих сервісів в просуванні товарів або послуг. Дана послуга використовується, щоб підтвердити вже існуючі дані, а також, отримати більш нову або додаткову інформацію про постійних та потенційних клієнтів. Коли Ви будете володіти всіма необхідними даними, Ви не втратите своїх потенційних покупців і залучите нових!

Але варто врахувати, що будь-яка інформація застаріває, тому з'являється необхідність в оновленні вже існуючих даних і детального аналізу. Цьому етапу роботи потрібно приділяти достатню кількість часу і контакт-центр Cartli пропонує Вам свої послуги! Вам не доведеться хвилюватися за застарілу базу даних і витрачати свій час на обдзвін і оновлення цієї інформації.

Як проходить створення і формування нової бази даних?

Ви складаєте і задаєте параметри БД (сфера діяльності, напрямок, геотаргетинг, класифікація видів діяльності). Потім фахівці Cartli формують для Вашої компанії БД в зручному для Вас форматі (Exсel, ACCESS, doc, txt).

Якщо ж Ви бажаєте оновити вже існуючу базу даних:

Скориставшись послугою «Створення та актуалізація баз даних» Ви отримуєте ряд переваг:

Отримавши найбільш точну інформацію, Ви зможете легко знайти підхід до нових клієнтів і знаходитись на зв'язку з потенційними споживачами і партнерами. Компанія Cartli дотримується всіх правил конфіденційності, стосовно баз даних. Вся інформація, яка була отримана, фіксується в створеній БД і надається Вам в зручному форматі.

Послугу «Створення та актуалізація баз даних» можна також використовувати і з іншими сервісами нашого колл-центру: