Зв'язатися з відділом продажів:

0 (800) 212-207 [email protected]
RU UA

Розсилка голосових повідомлень

Послуга «Розсилка голосових повідомлень» - одна з найбільш затребуваних сервісів для комунікації з широким сегментом споживачів. Використовуючи дану послугу, Ви збільшуєте рівень обізнаності споживачів з Вашими товарами або послугами і формуєте певний рівень довіри клієнтів до Вашого бізнесу.

Функції послуги «Розсилка голосових повідомлень»

За допомогою даної послуги Ви зможете донести будь-яку інформацію про Ваші товари чи послуги безпосередньо Вашому сегменту споживачів, тим самим збільшуючи рівень віддачі проведеної розсилки.

Що необхідно для початку роботи розсилки голосових повідомлень?

Перед тим як почати розсилку голосових повідомлень, Вам необхідно записати продиктований професійним голосом текст повідомлення, для того, щоб грамотно і правильно донести свою інформацію до споживачів. Важливо враховувати всі правила інтонації і дикції, що зможуть без зусиль зробити фахівці Cartli.

Головна перевага послуги «Розсилка голосових повідомлень» - це можливість вибору і сегментування адресатів. Іншими словами, Ваш коментар буде почуто тільки потенційними клієнтами. Необхідно враховувати і той факт, що приватне повідомлення голосової пошти сприймається абонентами набагато краще і позитивніше, ніж стандартне СМС-оповіщення. І ймовірність того, що абонент прослухає Ваше повідомлення збільшується в кілька разів, тому що приватне повідомлення голосової пошти викликає відчуття індивідуального підходу, після чого споживач формує лояльне ставлення до Вашого бізнесу і з'явиться бажання стати клієнтом даної компанії або купити вказаний товар (послугу).

Контакт-центр Cartli рекомендує також використовувати такі послуги для більш ефективного просування товарів:

Голосові розсилки повідомлень будуть здійснюватися згідно з базою даних по клієнтам, яку Ви надасте нашим операторам, або яку Cаrtli складе спеціально для Вашого бізнесу. Більш детальну інформацію щодо послуги «Створення та актуалізація баз даних» Ви можете отримати у наших фахівців.