Зв'язатися з відділом продажів:

0 (800) 212-207 [email protected]
RU UA
Службам таксі

Робота будь-якої служби таксі грунтується на прийомі дзвінків від клієнтів. Кожен день в службу виклику таксі додзвонюється більше 900 пасажирів. І велика частина з них не хоче мати справу з компанією, яка не приділяє потрібної уваги таким моментам як: мінімальний час очікування на лінії, швидка подача автомобіля та інше.

При відсутності якісного, грамотно організованого процесу обробки дзвінків таксомоторний бізнес приречений на загибель.

Колл-центр Cartli готовий організувати ефективну службу прийому дзвінків для всіх служб таксі і цим:

Досвід в роботі зі службами таксі та професійно налагоджена система, дають можливість швидкої інтеграції з програмним забезпеченням автоматизації роботи служби. Наприклад, таким, як таксі-майстер.

На даній схемі представлено наше комплексне рішення:

Потенційний клієнт робить вхідний дзвінок, який через sip-телефонію йде в CRM систему колл центру, а вона, в свою чергу, за допомогою обміну даними з програмним забезпеченням для автоматизації роботи служб таксі через API проводить ідентифікацію клієнта за номером телефону. Такий метод передачі дає можливість істотно прискорити процес обміну і швидко актуалізувати інформацію.

В цей же час програма PBX посилає дзвінок на вільного оператора. Відбувається підняття анкети клієнта, в якій вказані всі необхідні дані (особиста інформація, історія замовлень, номер дисконтної картки та інше).

При розмові з клієнтом оператор вносить отримані дані про замовлення в анкету. Ці дані відразу ж надходять до програми таксомоторної служби, а водії отримують повідомлення про нові замовлення.

У служб таксі серед вихідних сервісів заслуженою популярністю користуються: